Twój niezwykły sklep internetowy

Jeżeli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało własne oprogramowanie, które jest jasne w użytku i równocześnie pełne przydatnych opcji. Wszystko dlatego, żeby zagwarantować naszym partnerom oraz ich klientom świadczenia na największym poziomie. Otworzenie sklepu online na naszej platformie to gwarancja dostępu do rozwiązań przystosowanych do rozmaitych potrzeb osób, chcących sprzedawać w Internecie. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa płatności oraz dostaw, również do najpopularniejszych wśród dostępnych opcji Paczkomatów InPost – bez potrzeby zawierania umów z firmami, zajmującymi się dostarczaniem paczek. To połączenia z platformami sprzedażowymi, programami finansowo-księgowymi oraz stronami zestawiającymi ceny i opinie, a to zaledwie część oferowanych przez nas rozwiązań.

Według prowadzonych przez nas statystyk, używanie stworzonych przez specjalistów Shopelo.pl rozwiązań daje firmie możliwość zaoszczędzenia do kilku godzin dziennie. Nasi eksperci stale dodają nowe funkcje, byś jako sprzedawca mógł skupić się na biznesie, zachowując zarazem jak najwięcej czasu. Oferowane pakiety pozwolą Ci dobrać właściwy plan, dopasowany do Twoich potrzeb. Co więcej, masz okazję wypróbowania naszej platformy bezpłatnie przez 14 dni. Zobacz, że korzystanie z niej jest naprawdę łatwe i rozpocznij sprzedaż w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Otwierając e-sklep na platformie Shopelo.pl nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to genialny pomysł, jeśli jesteś miłośnikiem czegoś oraz pragniesz połączyć hobby ze sprzedażą swoich produktów i zarabianiem na tym. To znakomite wyjście, jeśli planujesz zacząć zarabiać dodatkowo do wypłaty, ale też przetestować koncepcję na biznes, w sytuacji, gdy nie jesteś jeszcze pewien, jak zostanie odebrany przez potencjalnych kupujących. Załóż sklep internetowy na Shopelo.pl i dołącz do firm, które już nam zaufały. Nasi specjaliści służą pomocą na każdym etapie współpracy. Zajrzyj na naszą stronę www, po znacznie więcej informacji.